Henn na Hotel to pierwszy w historii hotel, który łączy w sobie zaawansowaną technologię i zapewnia przyjemną atmosferę oraz komfortowy pobyt. Jego nazwę dosłownie tłumaczy się na język polski jako „Dziwny hotel”. Henn na Hotel dąży do wydajności i przyjazności dla środowiska, oraz obliguje do ponownego zdefiniowania sposobu w jaki postrzegamy hotele. Gdy tu zostaniesz, pobyt w hotelu nigdy już nie będzie taki sam. Dzięki najnowszej technologii i wykorzystaniu sztucznej inteligencji, usługi hotelowe są przyjemniejsze i bardziej wydajne, niż kiedykolwiek wcześniej. Goście mogą również korzystać z nowoczesnych technologii w swoich pokojach!

Recepcja i Lobby

Powitajcie pracowników-roboty w recepcji, którzy są wielojęzyczni. Potrafią zrozumieć język japoński, angielski, chiński i koreański! W holu przywita Cię gigantyczny tyranozaur. Są również inne wersje robotów, takie jak ryby czy małe roboty dinozaury.

Pokoje gościnne

Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesną technologię, która maksymalizuje wydajność. Pokoje wyposażone są w technologię czujnika ruchu, która automatycznie wyłącza światła, gdy nie są używane, oraz klimatyzatory wykorzystujące technologię paneli promieniujących. Klucze należą już do przeszłości dzięki technologii rozpoznawania twarzy! Możesz także posiadać własnego, prywatnego robota. Pokoje wyposażone są w łóżko z materacem Toyobo, który służy maksymalizacji komfortu. W każdym pokoju znajdują się również inne zaawansowane i funkcjonalne udogodnienia.

Udogodnienia

Udogodnienia mogą się nieznacznie różnić, w zależności od lokalizacji hotelu i mogą nie być dostępne we wszystkich hotelach. Każdy hotel ma kilka wyjątkowych i przydatnych udogodnień, takich jak korzystanie z Chromecasta, gdzie goście mogą oglądać zawartość ze swojego smartfona na dużym ekranie telewizora, a także korzystać z „poręcznego” smartfona, z którego może korzystać gość podczas pobytu. Telefon ma dostęp do bezpłatnych połączeń krajowych i międzynarodowych, a także do Internetu.